Päikesejälgijad

Kuigi päikesepaneelide kasutegur on viimastel aastatel oluliselt paranenud, on nende füüsilise sooritusvõime piir põhimõtteliselt saavutatud. Järgmine tõeline areng efektiivsuses on saavutatav ainult päikese efektiivse „jälgimisega“. 

Erinevad testid näitavad, et võrreldes fikseeritud süsteemiga annab kaheteljeline jälgimissüsteem keskmiselt 45% parema tulemuse. Olenevalt asukohast võib viimane number olla suuremgi.

Suurem kasutegur - kuidas?

 

Suurima kiirgushulgaga suunda otsib spetsiaalne andur, mis annab jälgijale käskluse enda ideaalpositsiooni liigutamiseks.

 

 Jälgija on suunaga intensiivseima valguse poole terve päeva jooksul

   

Jälgija kasutab ära peegelduvast      Maksimaalse efekti saamiseks         Horisontaalasendis püütakse
valgusest tuleva energia                    kasutatakse ka hajuvat valgust        kinni kogu hajuv valgus
 

Ülaltoodud jälgijal on ka kaitsefunktsioonid suure tuule jaoks, mis viib seadme horisontaalasendisse ning lumesensor, mis käsib lume "maha kallata" kui see tekib. Tootlust reaalajas saab vaadata siit, pildi kohal on vaja klikata Yield and Power nuppu ning online graafik ongi Teie ees. Kogu seadme tööd saab jälgida kalendrist valides kas aasta, kuu või konkreetse päeva.

 

Küsi lisainfot ja pakkumist See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. !